Brand History
![](https://mimelismoni.com/wp-content/uploads/2022/11/slider-deksia-brand-edited.jpg)
Ξεκίνησε πριν 25 περίπου χρόνια
Σαν παραμύθι, σαν αστείο, σαν όνειρο και τα επόμενα χρόνια έγινε ένα σύμβολο τέχνης, μιας τέχνης που συνδυάζει τα χρώματα των λουλοδιών με τους καρπούς της γης, με τα αρώματα του ανέμου και την αγάπη και γλυκιά ενέργεια των ανθρώπων που ζουν μέσα σε αυτό και ζουν μαζί με αυτό.
Σαν παραμύθι, σαν αστείο, σαν όνειρο και τα επόμενα χρόνια έγινε ένα σύμβολο τέχνης, μιας τέχνης που συνδυάζει τα χρώματα των λουλοδιών με τους καρπούς της γης, με τα αρώματα του ανέμου και την αγάπη και γλυκιά ενέργεια των ανθρώπων που ζουν μέσα σε αυτό και ζουν μαζί με αυτό.
![slider kentro brand slider kentro brand](https://mimelismoni.com/wp-content/uploads/2022/09/slider-kentro-brand.png)
![](https://mimelismoni.com/wp-content/uploads/2022/11/slider-aristera-brand-edited.jpg)
«Μη με Λησμόνει»
Θυμήσου αυτό το όνομα γιατί κάπως έτσι αρχίζει μια ιστορία…